درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

جمعه 26 مرداد 1397 5 ذی‌الحجه 1439 Friday 17 August 2018

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
معاون امور ایران مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در بجنورد : جمهوری اسلامی ایران امروز از ثبات امنیتی برخوردار است
1396/09/11 406

معاون امور ایران مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در بجنورد : جمهوری اسلامی ایران امروز از ثبات امنیتی برخوردار است

معاون امور ایران مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی بابیان اینکه امروز جمهوری اسلامی ایران از ثبات امنیتی برخوردار است گفت: این امنیت در پرتو سیاست‌های زیرکانه رهبری حاصل‌شده است.

حجت الاسلام و المسلمین سید حامد علم الهدی صبح شنبه در همایش پیشگامان وحدت که ویژه علمای شیعه و سنی در بجنورد در حال برگزاری است با اشاره به توطئه‌های دشمن در طول تاریخ برای ضربه به اسلام اظهار کرد: دشمن نقشه‌های خود را پشت سر هم آماده کرده تا در زمان خود اجرایی کند.

علم الهدی تصریح کرد: آنچه امروز در کشور و منطقه با آن روبرو هستیم، ما را در یک مقطع حساس و بحرانی قرار داده است.

وی افزود: در مقطع کنونی منطقه با فتنه‌هایی که یکی پس از دیگری از سوی دشمن پیاده‌سازی می‌شود، روبرو است.

معاون امور ایران مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی عنوان کرد: در دوره پسا داعش، قوای نظامی کشورهای منطقه به‌خصوص جمهوری اسلامی ایران توانست با فتنه عظیمی که احتمال تأثیرگذاری در دنیا را داشت، مقابله کند.

علم الهدی اظهار کرد: تروریسم و داعش فقط عامل ضربه به کشورهای اسلامی نبود بلکه تهدیدی برای کشورهای غیر اسلامی و اروپا نیز شده بود.

وی گفت: داعش پدیده‌ای بود که بانام اسلام و دین معرفی می‌شدند اما چهره خشن و نازیبا از اسلام به دنیا نشان می‌داد.

معاون امور ایران مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی اظهار کرد: داعش نقشه وسیع دنیای غرب برای گسترش اسلام هراسی در دنیا بود تا مانع تمایل جوانان اروپایی، آسیایی و غیره به‌سوی اسلام رحمانی شوند.

وی بابیان اینکه برای مقابله با داعش هزینه‌های زیادی را پرداختیم تصریح کرد: ۶ سال سرمایه کشورهای اسلامی نابود شد اما هنوز طعم این پیروزی بر کام ملت‌های منطقه شیرین نشده بود که دشمن اقلیم کردستان را علم کرد.

علم الهدی عنوان کرد: مسئله اقلیم کردستان جریان پیچیده‌ای است که تنها مربوط به سال‌های اخیر نیست و درگذشته نیز وجود داشته است.

وی افزود: همچنین جریان سعد حریری در لبنان و دیگر فتنه‌های دشمن، تلاشی برای ایجاد چالش برای کشورهای اسلامی منطقه و پاشیدن بذر اختلاف در بین ملت‌های این کشورها است.

وی تصریح کرد: ثبات امنیتی که امروز جمهوری اسلامی از آن برخوردار است در پرتو سیاست‌های زیرکانه رهبری بوده که سکان‌دار این حرکت نه‌تنها در ایران بلکه در کشورهای منطقه نیز هستند.

علم الهدی اظهار کرد: دنیا با زبان بی‌زبانی امروز قدرت ایران اسلامی را فریاد می‌زند و نمی‌تواند نقش مؤثر جمهوری اسلامی را در منطقه انکار کند.

وی با تأکید بر اینکه امروز جایگاه جمهوری اسلامی از ابعاد امنیتی و غیره در جایگاه ویژه‌ای قرارگرفته است گفت: امروز مأموریت تشکیل امت واحده است.

معاون امور ایران مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی اظهار کرد: این مسئولیت نه‌فقط بر عهده یک ارگان و نهاد بلکه بر عهده تمام نهادها، آحاد ملت، علما، دلسوزان و اندیشمندان است.

منبع : مهر

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها