درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

جمعه 26 مرداد 1397 5 ذی‌الحجه 1439 Friday 17 August 2018

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
مدیر حوزه علمیه امام صادق (ع) نجف اشرف:اربعین به عامل تقریب مذاهب تبدیل شده است/ امام خامنه‌ای برای جهان اسلام رحمت و برکت است
1396/08/20 404

مدیر حوزه علمیه امام صادق (ع) نجف اشرف:اربعین به عامل تقریب مذاهب تبدیل شده است/ امام خامنه‌ای برای جهان اسلام رحمت و برکت است

مدیر حوزه علمیه امام صادق (ع) نجف اشرف گفت: حرکت عظیم اربعین به عامل تقریب تمام مذاهب تبدیل شده است.

حجت‌الاسلام سید علی صافری : حرکت بزرگ اربعین یک حرکت بی‌بدیل است که نه تنها باعث اتحاد بین شیعیان شده بلکه به عاملی برای تقریب دیگر مذاهب نیز تبدیل شده است.

وی ادامه داد: این حرکت یک حرکت مردمی است که حکومت‌ها در آن هیچ نقشی ندارند و تنها به عشق حسین بن علی و مغناطیسی که حادثه کربلا به وجود آورده شکل گرفته و سال به سال نیز بر عظمت و شکوه آن افزوده می‌شود و هیچ نیرویی نمی‌تواند جلوی آن را بگیرد.

مدیر حوزه علمیه امام صادق (ع) نجف اشرف تصریح کرد: بدون تردید این حرکت عظیم منشأ تحولات بزرگی در منطقه و جهان خواهد شد و باید آن را از هم‌اکنون زمینه‌ساز نابودی صهیونیسم و آل سعود و داعش دانست.

صافری در ادامه به نقش و تأثیر رهبر معظم انقلاب در تحولات و معادلات منطقه اشاره کرد و گفت: امام خامنه‌ای رحمت و برکتی بزرگ برای جهان اسلام است. امروز اگر دشمن نتوانسته در سوریه، عراق و ... به اهداف خود دست پیدا کند به دلیل رهبری بی‌نظیر امام خامنه‌ای است.

وی خاطرنشان کرد: تا مادامی که جهان اسلام رهبری بزرگ همچون امام خامنه‌ای را دارد از گزند توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمنان در امان خواهد بود و به همین دلیل است که ایشان در کشورهای اسلامی دارای محبوبیت فراوانی هستند.

منبع : فارس

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها