درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

شنبه 27 مرداد 1397 6 ذی‌الحجه 1439 Saturday 18 August 2018

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
ماموستا نقیبی از علمای اهل سنت : تبعیت از رهبری تنها راه تقویت وحدت و امنیت است
1396/07/03 542

ماموستا نقیبی از علمای اهل سنت : تبعیت از رهبری تنها راه تقویت وحدت و امنیت است

رئیس مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سقز گفت: تبعیت از فرمایشات و منویات مقام معظم رهبری تنها راه تقویت وحدت و امنیت مسلمانان جهان است.

ماموستا عابد نقیبی در همایش نقش علما و روحانیون در همگرایی و مقابله با افکار تکفیری که در این شهر برگزار شد، با تبریک هفته دفاع مقدس بردلاورمردان و قهرمانان عرصه شرف و جهادت اظهار داشت: امروزه با توجه به عوض‌شدن جغرافیای سیاسی در منطقه باید روحانیون کردستانی بیشتر از گذشته نسبت به توطئه دشمنان آگاهی و هوشیارتر باشند.

وی با بیان اینکه «انقلاب اسلامی ایران» منشاء تحقق بیداری اسلامی است، گفت: همه روحانیون، علمایان و مسلمانان شیعه و سنی کردستان به اهداف پلید دشمنان اسلام آگاهی دارند.

رئیس مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سقز اشاره به اینکه جنایات گروه‌های تکفیری و داعش "هیچ" ربطی به اهل سنت ندارد، تصریح کرد: این افراد مجهول‌الهویه، جیره‌خوار و ساخته دست استکبار هستند و هدف آنها ایجاد اختلاف و تفرقه میان شیعه و سنی است.

وی ادامه داد: خوشبختانه همیشه توطئه و دسیسه دشمنان اسلام و نظام با فتوای حکیمانه رهبر معظم انقلاب خنثی و باشکت روبه‌رو شده و به‌همین دلیل تمام دنیا از اقتدار و عظمت جمهوری اسلامی حساب می‌برند.

ماموستا نقیبی افزود: پیروی و تبعیت از فرمایشات و منویات مقام معظم رهبری تنها راه تقویت وحدت و امنیت مسلمانان جهان است.

وی اظهار کرد: در سراسر جهان کشورهای ابرقدرت با ترفندهای مختلف علیه نظام توطئه می‌چینند و به‌دنبال نابودی اسلام هستند چراکه می‌دانند تا زمانی که اسلام عزت داشته باشد نمی‌توانند به اهداف شوم خود برسند.

رئیس مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سقز با بیان اینکه گروه‌های تکفیری پایبند به "هیچ" مذهبی نیستند، خاطر نشان کرد: متأسفانه امروزه مدعیان حقوو بشر در برابر جنایات مسلمانان بی‌گناه و بی‌دفاع سکوت کرده‌اند در صورتیکه نظام جمهوی اسلامی همیشه مدافع حقوق مسلمانان مظلوم بوده است.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به مشکلات معیشتی روزمره گفت: باید روحاینون از لحاظ مادی و معنوی تأمین شوند تا گروه‌های تکفیری نتوانند به بهانه کمبود مالی و معیشتی نفوذ کنند و جوانان را فریب بدهند.

منبع : تسنیم

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها