درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

چهارشنبه 25 مهر 1397 6 صفر 1440 Wednesday 17 October 2018

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
معاون رییس جمهوردر استان گلستان : امنیت نتیجه اتحاد و انسجام مذاهب است
1396/06/11 259

معاون رییس جمهوردر استان گلستان : امنیت نتیجه اتحاد و انسجام مذاهب است

معاون پارلمانی رئیس جمهور امنیت کشور را مرهون اتحاد مذاهب دانست.
حسینعلی امیری معاون رییس جمهور که در عیدگاه اهل سنت گنبدکاووس حضور یافته بود در جمع نمازگزاران گفت: در کشورهای منطقه شاهد ناامنی و داعش و تروریسم هستیم اما در کشورمان به برکت اتحاد و انسجام شیعه و سنی و اقوام و مذاهب گوناگون شاهد امنیت بسیار بالایی هستیم که با فداکاری نیروهای نظامی و انتظامی محقق شده است

وی در خصوص احداث منطقه آزاد اینچه برون تصریح کرد این موضوع جزء اولویت های رئیس جمهور است که امیدواریم هرچه سریع تر به تصویب مجلس شورای اسلامی برسد.

امیری آبرسانی و گازرسانی به روستاهای مرزی را یکی از راهبردهای دولت بیان کرد.

معاون پارلمانی رئیس جمهور در تایید مطالبات نماینده مردم گنبدکاوس در مجلس شورای اسلامی در خصوص منطقه آزاد تجاری اینچه برون، راه آهن گرگان گنبد، آبرسانی و گازرسانی به مناطق مرزی گفت این حق شماست که از این ظرفیتها و پتانسیل هابهره مند شوید و ما در دولت تلاش میکنیم این مهم محقق شود تا توسعه متوازن اجتماعی اقتصادی که هدف دولت است فراهم شود.

وی گفت: استان گلستان ظرفیت لازم برای شتاب گرفتن توسعه را دارد و انشاالله با وجود آیت الله نورمفیدی و دیگر مسئولان اقدامات خوبی در زمینه توسعه گلستان صورت خواهد پذیرفت.

امیری خاطرنشان کرد ترکمن ها بارها ثابت نموده اند که هر جا اسلام و انقلاب اسلامی به آنها نیاز داشته باشد در صحنه حضور دارند.

قره جه طیار نماینده گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم خواستار تسریع در تصویب منطقه آزاد اینچه برون، راه آهن گرگان گنبد، احداث جاده نفت، آبرسانی و گازرسانی به مناطق محروم شد و افزود ترکمن های ایران تا پای جان از آرمانهای انقلاب اسلامی دفاع میکنند.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها