درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

چهارشنبه 25 مهر 1397 6 صفر 1440 Wednesday 17 October 2018

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
آیت الله حسینی شاهرودی : مسلمانان شیعه و سنی کردستان با وحدت، اتحاد و برادری در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند
1396/06/11 559

آیت الله حسینی شاهرودی : مسلمانان شیعه و سنی کردستان با وحدت، اتحاد و برادری در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند

نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: خوشبختانه در استان کردستان، مسلمانان شیعه و سنی با "وحدت، اتحاد و برادری" در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند.

آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی در حاشیه نماز عید قربان در سنندج با تبریک عید قربان به همه مردم دیندار و خداجوی خطه کردستان اظهار داشت: عید قربان و عید فطر، دو عید بزرگ مسلمانان است.

وی با بیان اینکه "وحدت و اتحاد" یکی از رموز این عیدها است گفت: آیین و ادیان ابراهیمی برای همه ما مسلمین از ارزش و احترام خاصی برخودار است.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه یکی از فلسفه‌های عید قربان، اجتماع بزرگ مسلمانان در مکه، منا و اجتماعات کوچکتر آن در کشورهای اسلامی است، تصریح کرد: امروز همه مسلمین در کنار یکدیگر جمع می‌شوند و این اتحاد و انسجام می‌تواند تأثیرات زیادی داشته باشد.

آیت‌الله حسینی‌شاهرودی با اشاره به وحدت مردم این خطه از میهن اسلامی افزود: خوشبختانه در استان کردستان، مسلمانان شیعه و سنی با "وحدت، اتحاد و برادری" در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند و امیدوارم همه با هم به برطرف کردن مشکلات مردم کمک کنیم.

منبع : تسنیم

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها