درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

سه شنبه 23 مرداد 1397 2 ذی‌الحجه 1439 Tuesday 14 August 2018

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
پایان مرداد آخرین فرصت شرکت در جشنواره قلم‌های وحدت آفرین
1396/05/29 278

پایان مرداد آخرین فرصت شرکت در جشنواره قلم‌های وحدت آفرین

مسئول بسیج رسانه سیستان و بلوچستان گفت: علاقه مندان به شرکت در جشنواره رسانه‌ای "قلم‌های وحدت آفرین" تا پایان مرداد ماه فرصت ثبت نام دارند.

بیگی مسئول بسیج رسانه سیستان و بلوچستان افزود: جشنواره «قلم های وحدت آفرین» با هدف تحقق همدلی و همزبانی بین امت اسلامی و حول قرآن،سیره نبوی و آموزه های الهی و همچنین در راستای تقویت رسانه های فعال در حوزه وحدت و نشر آن از طریق رسانه‌های استان برگزار می شود.

وی گفت: در این جشنواره اصحاب رسانه استان می توانند در 6 بخش گزارش، یادداشت، خبر، متن، ادبی، طنز، فیلم و عکس شرکت کنند و هر فرد می تواند حداکثر 3 اثر از آثار منتشره خود در هفته وحدت سال های گذشته به ویژه از ابتدای سال 94 تاکنون را از طریق سایت اعلام کند.

بیگی افزود: رسانه ها نقش بسیار مهمی در حفظ وحدت در جامعه را بر عهده دارند.

مسئول بسیج رسانه سیستان و بلوچستان تصریح کرد: رسانه ها در جریان سازی فرهنگی، پیشگیری از جرائم، کاهش آسیب های اجتماعی، رشد هنجار، جلوگیری از نابه هنجاری نقش بسیار تعیین کننده ای دارند و در این زمینه باید به کمک مردم و مسئولان آیند.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها