چاپ کردن این صفحه
جشنواره منطقه‌ای شعر کردی وحدت در کرمانشاه برگزار می‌شود
1396/05/29 500

جشنواره منطقه‌ای شعر کردی وحدت در کرمانشاه برگزار می‌شود

مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه گفت: همزمان با هفته بسیج، جشنواره منطقه‌ای شعر کردی «وحدت» در کرمانشاه برگزار می‌شود.

صلاح‌الدین قره‌تپه از برگزاری جشنواره منطقه‌ای شعر کردی وحدت همزمان با هفته بسیج در کرمانشاه خبر داد و اظهار داشت: این جشنواره با حضور شعرای کردسرای استانهای آذربایجان غربی، ایلام، لرستان، کردستان، کرمانشاه و به همت سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه برگزار می‌شود.

مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمانشاه با اشاره به محورهای موضوعی جشنواره گفت: وحدت اسلامی و مقابله با اندیشه‌های تکفیری، جنبشهای بیداری اسلامی در جهان اسلام، تقویت روحیه امید، نشاط و شورآفرینی در جامعه اسلامی، استکبارستیزی، بسیج، ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی، فرهنگ مقاومت و دفاع مقدس، اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال و امر به معروف و نهی از منکر از مهمترین محورها و اهداف این جشنواره است.

قره‌تپه آخرین مهلت ارسال آثار به این جشنواره را اول آبان 1396 اعلام کرد و افزود: علاقه‌مندان می‌توانند در مهلت مقرر آثار خود را از طریق رایانامه این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کنند.

وی با بیان اینکه این جشنواره در زمان هفته بسیج برگزار خواهد شد بیان کرد: متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به دبیرخانه جشنواره و به آدرس کرمانشاه، میدان آزادگان، مجتمع فرهنگی و هنری انتظار، بسیج هنرمندان استان کرمانشاه مراجعه کنند و یا با شماره تلفن 37249779 تماس بگیرند.

منبع : تسنیم