درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

شنبه 23 آذر 1398 16 ربیع‌الثانی 1441 Saturday 14 December 2019

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
واتس‌ اپ لینک های مشکوک را شناسایی می‌کند + تصویر
1397/04/19 294

واتس‌ اپ لینک های مشکوک را شناسایی می‌کند + تصویر

واتس‌اپ در حال آزمایش ویژگی جدیدی است که به‌موجب آن قادر به تشخیص و هشدار به کاربران در هنگام دریافت یا باز کردن لینک‌های ناشناخته و مشکوک خواهد بود.

طبق کدهای موجود در نسخه آزمایشی اندروید نرم افزار واتس‌اپ، نشان می دهد که این پیام رسان در حال آزمایش روی ویژگی جدیدی است که طی آن لینک های مشکوک را شناسایی می کند و به کاربر هشدار می دهد.

با توجه به افزایش اخبار جعلی و لینک های هرزنامه که با استفاده از پیام رسان ها برای کاربران ارسال می شوند، نیاز به چنین قابلیتی حس می شود. این قابلیت هنگامی که کاربر لینکی مشکوک را دریافت می کند و قصد بازکردن آن را دارد، هشدار می دهد. ویژگی مذکور هم اکنون به صورت آزمایشی فعال است و اگر می خواهید که از این ویژگی بهره ببرید باید نسخه v2.18.206 واتس اپ که به صورت آزمایشی برای کاربران اندروید منتشر شده را دریافت و نصب کنید.

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها