درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

پنجشنبه 3 بهمن 1398 27 جمادی‌الاول 1441 Thursday 23 January 2020

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله : اصلاح اختلافها، از تمامی نمازها و روزه‏ ها برتر است
چگونه بفهمیم چه افرادی در واتس‌اپ پیام هایمان را خوانده‌اند؟
1397/04/13 825

چگونه بفهمیم چه افرادی در واتس‌اپ پیام هایمان را خوانده‌اند؟

اگر شما در واتس اپ پیامی را در گروهی ارسال کنید، می توانید متوجه شوید که چه کسی و در چه زمانی آن پیام را مشاهده کرده است.

واتس اپ به عنوان محبوب ترین پیام رسان شناخته می شود و کاربران بسیاری در سراسر جهان دارد. اگر عضو پیام رسانی باشید حتما مشاهده کرده اید زمانی که به فردی به صورت خصوصی پیامی ارسال می کنید، هنگامی که آن شخص پیام را ببیند، نشانه ای شما را از این اتفاق با خبر خواهد کرد که در برخی پیام رسان ها همانند واتس اپ با نشانه دو تیک سبز نمایان می شود.

اگر شما در هرکدام از پیام رسان ها در گروهی پیامی را ارسال کنید، اولین کسی که پیام را مشاهده کند، پیام دو تیک می خورد و شما متوجه نمی شوید که چه کسی آن را مشاهده کرده است. اما در واتس اپ جریان جور دیگریست. اگر پیامی را در گروه ارسال کنید دومین تیک را هنگامی خواهید دید که همه اعضای گروه پیام را دریافت کرده باشند. این دو تیک زمانی آبی می شوند که همه اعضای گروه پیام شما را خوانده باشند. 

نکته قابل توجه این است که در واتس اپ می توانید متوجه شوید که چه افرادی از گروه و در چه زمانی پیام ارسالی شما را مشاهده کرده اند. برای این که بفهمید کدام پیام شما در گروه را چه کسانی و در چه زمانی مشاهده کرده اند، کافیست تا دست خود را روی پیامی که ارسال کرده اید بگذارید و گزینه info را انتخاب کنید. در صفحه‌ای همانند تصویر زیر باز می شود که می توانید جزئیات را در آن جا مشاهده کنید.

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها