درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

يكشنبه 28 مهر 1398 20 صفر 1441 Sunday 20 October 2019

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
قابلیت جدید واتس‌اپ برای مدیران گروه
1396/09/13 502

قابلیت جدید واتس‌اپ برای مدیران گروه

واتس اپ در نسخه بتای خود قابلیت  Restricted Groups را اضافه خواهد کرد که مدیر می تواند به وسیله آن ارسال پیام در یک گروه را مسدود کند.

واتس اپ در نظر دارد قابلیت  Restricted Groups را به برنامه‌هایش اضافه کند. این قابلیت قدرت مدیر گروه را بیشتر می‌کند و به او اجازه می دهد ارسال پیام توسط اعضای گروه را مسدود کند به طور مثال دسترسی یک کاربر را به گونه ای تنظیم کند که فقط پیام‌ها را بخواند و نتواند پیامی ارسال کند. این قابلیت تنها می تواند توسط مدیر گروه اعمال شود.

اگر این گزینه را روشن کنید هیچ کدام از کاربرانی که ادمین نیستند نمی توانند پیام متنی، پیام صوتی، تصویر، فیلم،گیف و سند بفرستند یاموقعیت مکانی خود را به اشتراک بگذارند.   

این قابلیت در نسخه بتای واتس اپ برای اندروید و ios فعال می شود. این ویژگی برای گروه هایی با تعداد اعضای زیاد بسیار مفید است زیرا مدیر می تواند در سکوت پیام مد نظر خود را به اطلاع افراد برساند.   

گفتنی است؛ این قابلیت از مدت ها قبل در تلگرام اضافه شده است. با این سرعتی که واتس اپ دست به تغییرات می زند به نظر نمی رسد رقیبی جدی برای تلگرام باشد.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها