درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

جمعه 22 آذر 1398 15 ربیع‌الثانی 1441 Friday 13 December 2019

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
اقرار یکی از دانمشندان اطلاعات گوگل : گوگل بهتر شما را می شناسد یا خودتان؟
1396/04/17 403

اقرار یکی از دانمشندان اطلاعات گوگل : گوگل بهتر شما را می شناسد یا خودتان؟

یکی از دانشمندان پیشین گوگل می گوید گوگل یک آرشیو اطلاعاتی بزرگ از روح و روان همه انسان‌هاست.

 استیو استفنز دیووویتز(Stephens-Davidowitz) دانشمند اطلاعات پیشین گوگل، می گوید نباید اجازه دهید که رسانه های اجتماعی به طور کامل زندگی شما را احاطه کنند و از همه مسائل باخبر باشند.

وی معتقد است که جستجوهای اینترنتی بینش منحصر به فردی را به روان انسان ارائه می دهد؛ زیرا افراد چیزهایی را به گوگل می رسانند که هرگز در نظرسنجی‌ها و یا شاید حتی خودشان در مصاحبه‌های حضوری به آن اعتراف نمی کنند.

این دانشمند اطلاعات گوگل می‌گوید نتایج جستجوها نشان می دهد بسیار از جستجوهای اینترنتی به فیلم‌های غیراخلاقی تعلق دارد در حالی که اندکی از کاربران به این موضوع اعتراف می کنند.

وی در کتابش با نام "دروغ" می نویسد: " داده های بزرگ، داده های جدید و آنچه که اینترنت می تواند به ما بگوید در واقع همان چیزی است که ما واقعا هستیم".

دانشمند پیشین اطلاعات، گوگل را یک مرکز بزرگ آرشیو اطلاعاتی در خصوص روح و روان همه انسان‌های میداند و می گوید بشر هر لحظه در ارتباطاتش دروغ می گوید اما در مواجهه با گوگل رفتاری صادقانه دارد و تمام اطلاعات و حالات روحی و روانی‌اش را در اختیار گوگل قرار می دهد.

استیو استفنز دیووویتز همچنین از تفاوت آشکار بین واقعیت و جستجوهای اینترنتی پرده برداشت و گفت: اطلاعات نشان میدهد تفاوت بسیاری بین کنجکاوی‌ها و جستجوهای اینترنتی و آنچه در واقعیت فرهنگ و آنچه در ذهن انسان‌ها است، وجود دارد.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها