درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

يكشنبه 28 مهر 1398 20 صفر 1441 Sunday 20 October 2019

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
قابلیت جدید ویندوز 10؛ فایل های زائد اتوماتیک حذف می شوند
1395/11/06 520

قابلیت جدید ویندوز 10؛ فایل های زائد اتوماتیک حذف می شوند

شرکت مایکروسافت برای ویندوز 10 قابلیت جدیدی را تدارک دیده که بر اساس آن فایل های زائد به صورت اتوماتیک از سیستم حذف خواهند شد.

 این قابلیت جدید ویندوز 10 از سوی مایکروسافت موجب می شود تا فضای کامپیوترهای شخصی شما تا حدودی خالی شود تا با سرعت بیشتری در سیستم خود مشغول به کار شوید، قابلیت حذف خودکار storage sense نام دارد که فایل های غیر قابل استفاده با نصب هر اپلیکیشن را حدف خواهد کرد، البته اگر شما از آن استفاده نکنید.

 

حذف فایل ها و ارسال آنها به سطل زباله مجازی در سیستم های کامپیوتری موجب می شود فضای داخل این فایل نیز پر شده و سرعت سیستم را کاهش دهد، برای این کار در ادامه قابلیت حذف خودکار، سطل زباله نیز هر ماه فضای داخلی خود را اتوماتیک خالی کرده تا عملکرد سیستم شما بهبود پیدا کند.

اگر مایل بودید حذف فایل های اضافه را به صورت دستی انجام دهید، ویندوز 10 این امکان را هم برای شما فراهم کرده است، برای این قابلیت منوی پاکسازی دستی نیز طراحی شده تا آنچه خود می خواهید را از سیستم حذف کنید.

storage sense در سیستم عامل ویندوز 10 غیر فعال است و شما باید با ورود به بخش تنظیمات آن را فعال کنید، البته این قابلیت کارآمد و خودکار فعلا برای کاربران insider فعال است و کابرانی که از این شبکه استفاده نمی کنند باید تا زمان آپدیت رایگان منتظر بمانند.

بر اساس اخبار منتشر شده گفته می شود این آپدیت رایگان که Creators نام دارد دهه اول فرودین ماه سال جدید شمسی با ویژگی های خاص منتشر می شود.

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

 

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها