درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

يكشنبه 28 مهر 1398 20 صفر 1441 Sunday 20 October 2019

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
چگونه از هک وای فای جلوگیری کنیم؟
1395/09/14 324

چگونه از هک وای فای جلوگیری کنیم؟

رئیس پلیس فتا استان مرکزی با بیان اینکه عدم رعایت نکات ساده ایمنی در استفاده از مودم‌های وای‌فای باعث می‌گردد تا کاربران به راحتی در دام مجرمان سایبری بیفتند، گفت: کاربران مودم های وای فای برای اینکه در دام مجرمان سایبری نیفتند باید نکات ایمنی را رعایت کنند.

سرگرد مصطفی نوروزی با اشاره به انتخاب پسورد خوب برای مودم‌های وای‌فای از سوی کاربران اظهار کرد: رمز عبور می‌بایست شامل اعداد‌، حروف لاتین و کلید‌های ترکیبی (علائمی نظیر @ # $ و ...) باشد.

 وی افزود: در صورت عدم استفاده از اینترنت حتماً مودم وای‌فای را به صورت سخت ‌افزاری خاموش نمایید و‌ حتی الامکان نام به کارگیری شده برای مودم‌های وای‌فای مشابه نام مالک مودم نباشد. 

  رئیس پلیس فتا استان مرکزی با بیان اینکه از قرار دادن شماره تلفن، نام و یا کد ملی و سال تولد به عنوان رمز عبورخودداری نمایید، گفت: جدا از افشای رمز عبور نزد دیگران خودداری كنید و حتما به صورت دوره ای رمز عبور خود را تغییر دهید.   وی ادامه داد: در اماکن عمومی نیز حتی‌الامکان از مودم‌های وای‌فای به اشتراک گذارده شده استفاده ننمایید و‌ در صورت عدم نیاز به بلوتوث و وای فای، این قابلیت‌ها را در دستگاه خود خاموش كنید.    سرگرد نوروزی از شهروندان خواست تا با رعایت این موارد از بروز بسیاری از جرایم رایانه‌ای افراد فرصت طلب خودداری کنند.

منبع:  پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا

 

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها