درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

پنجشنبه 21 آذر 1398 14 ربیع‌الثانی 1441 Thursday 12 December 2019

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
استفاده از اسکایپ بدون حساب کاربری
1395/08/26 367

استفاده از اسکایپ بدون حساب کاربری

شرکت مایکروسافت امکان استفاده از نرم افزار پرطرفدار اسکایپ را بدون ورود به حساب کاربری امکان پذیر کرد.

 

اگر از طرفداران تماس تصویری باشید حتما نام مشهورترین و یکی از قدیمی ترین نرم افزار هایی از این دست یعنی اسکایپ را نشنیده باشد.این نرم افزار یکی از بهترین و پر امکانات ترین نرم افزار های ارتباطی است که توسط شرکت مایکروسافت ارائه شده است که قابلیت هایی را نظیر تماس صوتی و تصویری  بر بستر اینترنت ویدئو کنفرانس ، گفتگوی متنی خصوصی و گروهی ارسال فایل و بسیاری قابلیت های دیگر را ارائه کرده است.اسکایپ بیشتر به کیفیت بالای تماس تصویری اش مشهور است.خبر خوب به کاربران این است که مایکروسافت رسما اعلام کرد که برای استفاده از این نرم افزار دیگر نیاز نیست حتما حساب کاربری بسازید و به صورت میهمان نیز میتوانید از اسکایپ استفاده کنید.

بدین منظور باید به سایت Skype.com   رفته  و با استفاده از نسخه وب این نرم افزار  بر روی گزینه شروع یک گفتگو Start a conversation  کلیک میکنید  و پس از انتخاب یک نام  یک لینک منحصر به فرد دریافت میکنید و با فرستادن این لینک برای دوست یا دوستانتان (برای مثال به صورت پیامک)  آنها را به چت گروهی ، تماس ، یا ویدئو کنفرانس دعوت کنید . طرفهای مقابل هم حتی بدون حساب کاربری میتوانند وارد مکالمه شوند و همه قابلیت های نرم افزار را تجربه کنند .برای مثال میتوان تا 300 نفر را به گفتگوی گروهی دعوت کرد و  ویدئو کنفرانس تا 25 نفره راه انداخت.البته باید توجه داشته برای استفاده از اسکایپ در حالت مهمان محدودیتی 24 ساعته خواهید داشت.

منبع : gsmarena

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها