درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

يكشنبه 28 مهر 1398 20 صفر 1441 Sunday 20 October 2019

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
کودکان خاورمیانه قربانی شبکه های اجتماعی
1395/08/22 465

کودکان خاورمیانه قربانی شبکه های اجتماعی

کودکان خاورمیانه ای نسبت به سایر کودکان جهان حضور گسترده تری در شبکه های اجتماعی دارند که این امر آسیب های فراوانی در آینده برای آنها در پی خواهد داشت.

 

نتیجه های یک تحقیق دانشگاهی نشان می دهد کودکانی که در منطقه خاورمیانه زندگی می کنند حضور بسیار گسترده ای در اینترنت داشته اند. این کودکان 73 درصد زمان حضور خود را در گشت و گذار در شبکه های اجتماعی اختصاص داده اند. 

به تعبیر دیگر رسانه های اجتماعی غربی به خصوص شبکه های اجتماعی ساخت این کشورها جامعه هدفش را کودکان خاورمیانه ای قرار داده و آن ها را نشانه رفته اند. 

 شرکت امنیتی کسپراسکی روسیه در گزارش خود اعلام کرده کشورهای خاورمیانه بیشترین استفاده را از شبکه های اجتماعی و پست الکترونیکی و سرویس های گپ و گفت اینترنتی می برند که  این موضوع توسط بسیاری از کارشناسان ما هم امری مضر قلمداد شده است.

این حضور گسترده کودکان در شبکه های اجتماعی می تواند آسیب های امنیتیی را برای کشورهای خاورمیانه ای به همراه داشته باشد و موجب وابستگی فرهنگی آنها به کشورهای بیگانه شود.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

 

 

 

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها