درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

جمعه 1 تير 1397 8 شوال 1439 Friday 22 June 2018

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
دکتر جلیلی نماینده رهبری در شورای عالی امنیت ملی؛ پیشمرگان کُرد نماد وحدت اسلامی هستند
1396/05/10 305

دکتر جلیلی نماینده رهبری در شورای عالی امنیت ملی؛ پیشمرگان کُرد نماد وحدت اسلامی هستند

نماینده رهبری در شورای عالی امنیت ملی و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: پیشمرگان کرد تجلی وحدت هستند.

 سعید جلیلی عصر شنبه در یادواره شهدای پیشمرگان کرد مسلمان شمالغرب کشور در پیرانشهر، اظهار داشت: یکی از موهبت‌های کشور وجود تنوع قومی و مذهبی در کشور است.

نماینده رهبری در شورای عالی امنیت ملی افزود:در منطقه‌ای که این تنوع‌ها وجود دارد، دشمنان با حربه اختلاف افکنی و عرصه تنوع اقوام و مذاهب بدنبال رسیدن به اهداف خود هستند.وی افزود: دلیل اینکه دشمنان ایران نتوانسته اند از این حربه استفاده کنند و در این حرکات ناکام مانده اند  باید پاسخ خود را در پیرانشهر پیدا کنند.

جلیلی با تاکید بر اینکه پیرانشهر سرشار از زیبایی های وحدت آفرین است، ادامه داد: دلیل ناکامی دشمنان، وحدت است و جلوه های زیبای این وحدت در فرهنگ مردم این منطقه ریشه دارد. 

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، با اشاره به اهمیت وحدت میان اقوام مختلف گفت: اسلام طناب اتحاد و بصیرت مردم رشته های این طناب به شمار می رود.

جلیلی، پیروزی‌های حماس سنی در فلسطین و حزب الله شیعه در لبنان را نشات گرفته از وحدت ایران و پیشمرگان کرد مسلمان دانست و تاکید کرد: عدالت ریشه وحدت است.

نماینده رهبری در شورای عالی امنیت ملی ادامه داد: ریشه کنی فساد بدون مبارزه با تبعیض ممکن نیست و مبارزه با تبعیض در سایه تساوی در برخوردها و برخورداری ها میسر می شود؛ بر اساس منویات مقام معظم رهبری نمی شود در جایی قاچاق کانتینری را ندیده گرفت و با کوله بری در پیرانشهر برخورد کرد.

وی، در خصوص توانمندی‌ها و ظرفیت‌های منطقه شمالغرب و کردستان، گفت: نعمت‌ها و استعداد‌های پیرانشهر و کردستان، معادن، طبیعت و به خصوص استعداد‌های مردمی و جوانان تحصیل کرده آن باید مورد استفاده قرار گیرد.

 منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها