درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

جمعه 1 تير 1397 8 شوال 1439 Friday 22 June 2018

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
سردار علی فضلی :  دشمن امروز به‌دنبال اختلاف اندازی بین شیعه و سنی است و نباید اجازه دهیم این وحدت خدشه‌دار شود
1396/05/10 335

سردار علی فضلی : دشمن امروز به‌دنبال اختلاف اندازی بین شیعه و سنی است و نباید اجازه دهیم این وحدت خدشه‌دار شود

جانشین سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه دشمن وحدت و امنیت را در ایران نشانه گرفته است گفت: بصیرت، آگاهی و دفاع از ارزش‌های انقلاب نقش و رسالت مهمی است که مردم برعهده دارند.

سردار علی فضلی در مراسم افتتاحیه دوره تشکیلاتی تربیتی یاوران ولایت سازمان بسیج دانش‌آموزی استان فارس که به عنوان مراسم نمادین افتتاحیه‌های دوره‌های تربیتی بسیج دانش‌آموزی کشور انجام شد، با قدردانی از دست اندرکاران برگزاری این دوره اظهار داشت: دشمن امروز به‌دنبال اختلاف اندازی بین شیعه و سنی است و نباید اجازه دهیم این وحدت خدشه‌دار شود. همچنین ایجاد تفرقه بین امت و به‌ویژه جوانان و ولایت‌فقیه از توطئه‌های دشمنان است که باید در این زمینه آگاه بوده و همواره در راه ولایت گام برداریم.

وی بیان کرد: امروز شاهد برخی دهن‌کجی‌ها در کشور هستیم و یکی از آن نیز عدم رعایت حجاب است که باید با خودسازی و امر به معروف و نهی‌از منکر‌، به‌دنبال راه‌کارهایی برای برطرف کردن این مسائل و مشکلات اجتماعی باشیم.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین همچنین به بیان خاطره‌ای از دیدار جمعی از فرماندهان سپاه با امام خمینی(ره) در سال 64 و همزمان با میلاد امام رضا(ع) اشاره کرد و گفت: این جلسه در بیت امام(ره) در جماران برگزار شد. پس از ارائه گزارش توسط سردار رضایی فرمانده وقت سپاه، امام خمینی(ره) فرمود: عزیزان من هر شب به دشمن هجمه کنید، خواب را از او بگیرید و به دشمن امان ندهید.

وی با بیان اینکه این رهنمود امام (ره) از آن روز به عنوان یک راهبرد مورد توجه قرار گرفت و تا تاریخ است این استراتژیک، کاربرد دارد، خاطرنشان کرد: اقشار مختلف مردم به‌ویژه جوانان باید این سخنان امام(ره) را به ذهن خود سپرده و در هر عرصه‌ای که نیاز است با دشمن به مقابله بپردازند.

به گزارش تسنیم، مراسم افتتاحییه دوره تشکیلاتی تربیتی یاوران ولایت سازمان بسیج دانش آموزی استان فارس شب گذشته با حضور سردارغیاثی فرمانده سپاه فجر فارس، سردار گزنی جاشنین سپاه فجر، سجاد توکل ئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی استان فارس و سایر مسئولان سپاه فجر برگزار و به مدت 40 روز با حضور فرماندهان خواهر و برادر واحدهای مقاومت بسیج دانش‌آموزی در اردوگاه امام علی(ع) شیراز ادامه دارد.

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها