درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

جمعه 1 تير 1397 8 شوال 1439 Friday 22 June 2018

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
آیت الله کعبی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم : روز قدس روز وحدت امت اسلامی برای آزادی قبله اول مسلمانان است
1396/03/31 318

آیت الله کعبی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم : روز قدس روز وحدت امت اسلامی برای آزادی قبله اول مسلمانان است

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: روز قدس روز وحدت امت اسلامی در جهت تلاش برای آزادی قبله اول مسلمانان و روز عزم و اراده برای بسیج امکانات امت اسلامی جهت مقابله با رژیم صهیونیستی است.

آیت‌الله عباس کعبی اظهار داشت: روز قدس روز فریادخواهی امت اسلامی برای دفاع از مظلومان، روز وحدت امت اسلامی در جهت تلاش برای آزادی قبله اول مسلمانان و روز عزم و اراده برای بسیج امکانات امت اسلامی جهت مقابله با رژیم صهیونیستی است.

وی روز قدس را روز لبیک‌گویی به فرمان امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین دانست و افزود: روز قدس روز مسئله محوری به وسیله امت اسلامی یعنی مبارزه با آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

نماینده مردم استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه روز قدس استوار به حضور امت اسلامی است، گفت: روز قدس روز عمل صالح سیاسی، روز تقوای معبودیت در هفته آخر ماه مبارک رمضان در حمایت از فلسطینیان و روز اسلام و امت اسلامی است.

وی با بیان اینکه روز قدس آرمان قابل تحقق است عنوان کرد: روز قدس روز مشت محکم و فریاد الله اکبر در مقابله با دشمنان اسلام، روز اعلام بیزاری از سیاست‌های خبیثانه آمریکا، رژیم صهیونیستی و دست نشانده‌های آنان و روز مقابله با خائنان به امت اسلامی است که آرمان فلسطین را خاموش می‌کنند.

روز قدس متعلق به همه طیف‌های سیاسی است

کعبی بیان کرد: متاسفانه در شرایطی که امت اسلامی بر اسلام‌گرایی، آمریکاستیزی، مقابله با رژیم صهیونیستی و وحدت درونی تاکید دارند حکام دست نشانده منطقه و در راس آنها آل‌سعود به عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی می‌پردازند و مستعد استراتژیک صهیونیستی شدند در حقیقت روز قدس روز مقابله با این راهبردهای خائنانه علیه امت اسلامی است.

وی تاکید کرد: امسال روز قدس در شرایطی برگزار می‌شود که مدافعان حرم در سوریه و عراق به هم پیوستند و راه آزادی قدس را هموار می‌کنند و همانطور که امام خمینی(ره) می‌فرمود راه قدس از کربلا  می‌گذرد پایان استراتژیک آزادی قدس و رسیدگی به مرزهای رژیم اشغالی قدس از طریق پیروزی بر داعش در حال فراهم شدن است.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: موظف هستیم به عنوان یک واجب سیاسی و یک عمل صالح اجتماعی در لبیک‌گویی به ندای امام(ره) و رهبری در راهپیمایی روز قدس حاضر شویم روز قدس متعلق به همه اقشار و طیف‌های سیاسی است و هرگونه شعار جناحی در راهپیمایی روز قدس یا بهره‌برداری‌های مقطعی سیاسی، برخلاف آرمان امام(ره) و مقام معظم رهبری و همچنین برخلاف هدف‌گذاری روز قدس جهت تحقق اهداف برتر و آزادی قدس است.

منبع : تسنیم

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها