درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

سه شنبه 4 ارديبهشت 1397 8 شعبان 1439 Tuesday 24 April 2018

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
بیانیه فراکسیون اهل سنت مجلس در محکومیت کشتار مردم شیعه فوعه و کفریا
1396/01/30 374

بیانیه فراکسیون اهل سنت مجلس در محکومیت کشتار مردم شیعه فوعه و کفریا

نمایندگان اعضای فراکسیون اهل سنت مجلس در بیانیه‌ای قتل عام زنان و کودکان بی‌گناه و مظلوم فوعه و کفریا سوریه را محکوم کردند.

احمد امیرآیادی عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی دیروز (سه‌شنبه 29 فروردین) قوه مقننه، بیانیه فراکسیون اهل سنت درباره محکومیت  قتل عام زنان و کودکان بی‌گناه و مظلوم فوعه و کفریا سوریه را قرائت کرد که به شرح زیر است:

متاسفانه بار دیگر تکفیری‌ها و جنایتکاران دست پرورده غرب با اقدامی جنایتکارانه و غیرانسانی و وحشیانه صدها نفر از کودکان و زنان بی‌دفاع و مظلوم اهل تشیع سوریه را به خاک و خون کشیدند.

این در حالی است که پس از ماه‌ها تلاش برای نجات غیرنظامیان و کودکان و زنان توافق‌نامه‌ای برای خروج مردم بی‌دفاع شیعه از آن مناطق تنظیم شده بود، اما جنایتکاران تکفیری دست نشانده غرب این بار نیز همانند جنایت قبلی به زنان و کودکان گرسنه و بی‌دفاع هم رحم نکردند و با اقدام شیطانی ناجوانمردانه و غیرانسانی صدها نفر از مردم بی‌گناه از جمله کودکان و زنان فوعه و کفریا را در یک عملیات انتحاری مظلومانه به شهادت رساندند.

اینجانبان نمایندگان عضو فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم نمودن این جنایت غیرانسانی تروریست‌های تکفیری از تمام انسان‌های آزاده مسلمان واقعی و جامعه جهانی درخواست داریم که علیه جنایت‌های روزافزون غرب و تکفیری‌ها اقدام عملی نموده تا انشاءالله هر چه سریع‌تر ریشه این فاسدان و جنایتکاران از خدا بی‌خبر خشک و نابود شود.

منبع : تسنیم

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها