درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

پنجشنبه 30 فروردين 1397 3 شعبان 1439 Thursday 19 April 2018

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
حجت الاسلام دکتر بی آزار شیرازی : نتیجه توحید واقعی وحدت امت اسلامی است
1395/11/19 524

حجت الاسلام دکتر بی آزار شیرازی : نتیجه توحید واقعی وحدت امت اسلامی است

عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی نتیجه توحید واقعی را وحدت امت اسلامی دانست و گفت: رمز پیروزی انقلاب از ابتدا تاکنون تنها بر ‌اساس وحدت و توحید بنیان شده است.

 

حجت‌الاسلام عبدالکریم بی‌آزار شیرازی ظهر امروز در همایش ماندگاری انقلاب در پرتو وحدت، بصیرت و ولایت در مجتمع فرهنگی بعثت در کرمانشاه اظهار داشت: وحدت امت اسلامی نتیجه توحید واقعی و دو پایه اساسی انقلاب توحید و اخلاق است.

رئیس سابق دانشگاه مذاهب اسلامی با اشاره به تأکید امام خمینی(ره) بر موضوع اهمیت اخلاق در امت اسلامی گفت: رمز پیروزی انقلاب از صدر اسلام تاکنون تنها بر ‌اساس وحدت و توحید بنیان شده است.

بی‌آزار شیرازی با اشاره وحدت علمای اهل سنت و شیعه از اوایل انقلاب تاکنون در استان کرمانشاه عنوان کرد: امیدواریم که نتایج این وحدت در آینده بیشتر و مجالس وحدت بخش منسجم‌تر برگزار شود.

وی با بیان اینکه کسانی به بهانه توحید دیگران را تکفیر می‌کنند هیچ توحیدی در عمل آنها وجود ندارد بیان کرد: فساد اخلاقی در روسای جمهور کشورهای اروپایی نشانگر سقوط استکبار جهانی است.

عضو مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با اشاره به اینکه مسئولان و جوانان انقلابی باید اخلاق عملی امام را سرلوحه کار خود قرار دهند گفت: جوانان انقلابی با اخلاق والای امام تربیت شدند و همواره با بی‌‌اخلاقی‌ها در جامعه مبارزه تا علم و اخلاق نیکو در جامعه حاکم شود و به پیروزی واقعی برسیم.

منبع : تسنیم

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها