درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

دوشنبه 28 خرداد 1397 4 شوال 1439 Monday 18 June 2018

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
فرمانده سپاه خلخال: یادواره شهدای وحدت خلخال برگزار می‌شود
1395/11/13 395

فرمانده سپاه خلخال: یادواره شهدای وحدت خلخال برگزار می‌شود

فرمانده سپاه خلخال گفت: یادواره شهدای وحدت در بخش خورش رستم خلخال، یکی از برنامه‌های ابتکاری است که برای اولین بار در این شهرستان اجرا خواهد شد.

 جهانبخش عطایی ظهر امروز در جمع اصحاب رسانه و اهل قلم بسیجیان خلخال با گرامیداشت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار داشت: انقلاب اسلامی با شاخص‌های ارزشمندی توسط بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران طراحی شد و بر همین اساس با داشتن ویژگی‌های اسلامی توانست بعد از 2500 سال رژیم شاهنشاهی پهلوی را ساقط و عدالت اجتماعی را در ایران پایه‌گذاری کند.

وی تصریح کرد: امانتداری از وظایف و خصایص خبرنگاری است و بر اساس این موضوع، شغل خبرنگاری از اهمیت و جایگاه ویژه‌ای برخوردار بوده و نیاز است که از اندیشه و تفکر خبرنگاران بسیجی در شناساندن دستاوردهای انقلاب اسلامی در سطح بین‌المللی استفاده شود و همواره این انقلاب بر اساس تفکر و قلم حضرت امام خمینی(ره) پایه‌گذاری شد و به پیروزی رسید.

فرمانده سپاه خلخال افزود: اگر استکبار امروز به علم خود در دنیا می‌بالد، غافل از این است که دانشمندان و جوانان تحصیلکرده انقلاب اسلامی با داشتن دانش کافی، از ایمان الهی نیز بهره‌مند هستند و با توکل بر خدای تبارک و تعالی دستاوردهای بزرگی را در حوزه های مختلف نظامی و اقتصادی و دفاعی و سازندگی و سایر موارد از خود برای سرافرازی انقلاب اسلامی برجای گذاشته‌اند.

عطایی بیان کرد: باید خبرنگاران که رزمندگان خط مقدم جنگ نرم به شمار می‌روند آگاه و هوشیار باشند و با استفاده از شرایط اطلاع‌رسانی که دارند، موفقیت‌های جوانان و نوجوانان نسل جدید نظام جمهوری اسلامی ایران را از خبرگزاری‌ها منعکس کنند تا ضمن حفظ دستاوردهای علمی کشورمان، بتوانیم از سرمایه نیروی انسانی بسیج نیز در این زمینه بهره‌مند شویم.

عضو شورای فرهنگ عمومی شهرستان خلخال گفت: در دهه فجر امسال بیش از 100 برنامه توسط سپاه خلخال در حال برگزاری بوده و یادواره شهدای وحدت در بخش خورش رستم خلخال، یکی از برنامه‌های ابتکاری است که برای اولین بار در این شهرستان اجرا خواهد شد و با توجه به وجود اهل تسنن و تشیع در هشجین خلخال، نیاز است که خبرنگاران و اصحاب رسانه در انعکاس رویدادهای خبری این یادواره همت کنند و تمامی رسانه‌های جمعی برای پوشش این یادواره در بخش خورش رستم خلخال دعوت می‌شوند.

وی تصریح کرد: برپایی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و طرحهای پرورش ماکیان و تولید لبنیات محلی در دهه فجر امسال در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد و با توجه به اهمیت پیشگیری از آسیبهای فضای مجازی در بین جوانان و نوجوانان، 5 مورد کلاس آسیب‌شناسی فضای مجازی و 3 مورد نشست آسیبهای اعتیاد با حضور نخبگان و دانش‌آموزان بسیجی در سطح شهرستانی در دهه فجر امسال برگزار می‌شود.

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها