درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

پنجشنبه 31 خرداد 1397 7 شوال 1439 Thursday 21 June 2018

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
انتصاب حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد حسین مختاری به سمت ریاست دانشگاه مذاهب اسلامی
1395/10/29 486

انتصاب حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد حسین مختاری به سمت ریاست دانشگاه مذاهب اسلامی

طی حکمی از سوی حضرت آیت الله محسن اراکی رئیس هیأت امنای دانشگاه مذاهب اسلامی و با موافقت اعضای هیأت امنا و به اتفاق آراء، «حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمدحسین مختاری» به سمت ریاست دانشگاه منصوب شد.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه مذاهب اسلامی، در جلسه امروز سه شنبه 28 دی ماه 1395 ریاست جدید دانشگاه مذاهب اسلامی براساس تصویب هیأت امنای دانشگاه به اتقاق آراء، منصوب و معرفی گردید. متن حکم آیت الله محسن اراکی رئیس هیأت امنای دانشگاه مذاهب اسلامی به شرح ذیل می باشد:

 

حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای دکتر محمدحسین مختاری دامت‌برکاته   سلامٌ علیکم؛ «احتراماً؛ براساس تصویب هیأت امنای دانشگاه مذاهب اسلامی به اتقاق آراء، جنابعالی را که بهره‌مند از سوابق درخشان علمی و پژوهشی در حوزه و دانشگاه و دارای تجارب و فعالیت های ارزشمند تقریبی می باشید به ریاست دانشگاه  مذاهب‌ اسلامی منصوب می‌نمایم. امید است با توجه به قابلیت‌ها و کار ویژه‌های مهم دانشگاه در دو حوزه دانشی و تقریبی نسبت به گسترش تفکرات صحیح اسلامی به خصوص در فضای بین‌الملل، ارتقاء سطح علمی دانشگاه در مقاطع تحصیلات تکمیلی، جذب اعضاء هیأت علمی برجسته و معتقد به تقریب و وحدت دنیای اسلام و پرورش دانشجویانی معتقد به معارف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و مؤید باشید.» محسن اراکی دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و رئیس هیات امنا دانشگاه
  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها