چاپ کردن این صفحه
ماموستا خدایی : مقام معظم رهبری برای وحدت مسلمانان از روش رسول اکرم(ص) تبعیت می‌کند
1395/10/18 404

ماموستا خدایی : مقام معظم رهبری برای وحدت مسلمانان از روش رسول اکرم(ص) تبعیت می‌کند

امام جمعه سنندج گفت: "وحدت و یکدلی" برای مسلمانان شیعه و سنی در کردستان رمز پیروزی است و تا زمانی که برادری، محبت، عشق و علاقه در بین ما باشد از دشمنان دور و به خداوند متعال نزدیک هستیم.

 ماموستا عبدالرحمن خدایی با اشاره به وحدت موجود در جامعه اظهار داشت: وحدت عالم اسلامی موضوعی است که حضرت رسول اکرم(ص) از اول هجرت خود به مدینه برای همه ما بیان کرده و در برادری و یکدلی مسلمانان نیز نقش کلیدی داشته است.

وی گفت: مقام معظم رهبری نیز برای وحدت مسلمانان از راه و روش حضرت رسول اکرم(ص) تبعیت می‌کند و انصافاً همیشه همه امت ایران اسلامی را به وحدت، انسجام و یکدلی توصیه کرده است.

امام جمعه سنندج تصریح کرد: "وحدت و یکدلی" برای مسلمانان شیعه و سنی در کردستان رمز پیروزی است و تا زمانی که برادری، محبت، عشق و علاقه در بین ما باشد از دشمنان دور و به خداوند متعال نزدیک هستیم.

وی گفت: دشمن همیشه تلاش می‌کند با هر روش و ترفندی که شده در بین مسلمانان نفاق بیندازد بنابراین همه ما مردم ایران اسلامی باید از افکار شوم و پلید این دشمنان آگاه و هوشیار باشیم و از آنها دور شویم.

ماموستا خدایی افزود: همه ما مسلمانان باید از دستورات خداوند، رسول اکرم(ص) و از فرمایشات رهبر معظم انقلاب تبعیت و پیروی کنیم تا همیشه در زندگی خود موفق، پیروز و سربلند باشیم.

منبع : تسنیم