درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

چهارشنبه 2 خرداد 1397 8 رمضان 1439 Wednesday 23 May 2018

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
ماموستا خدایی : مقام معظم رهبری برای وحدت مسلمانان از روش رسول اکرم(ص) تبعیت می‌کند
1395/10/18 369

ماموستا خدایی : مقام معظم رهبری برای وحدت مسلمانان از روش رسول اکرم(ص) تبعیت می‌کند

امام جمعه سنندج گفت: "وحدت و یکدلی" برای مسلمانان شیعه و سنی در کردستان رمز پیروزی است و تا زمانی که برادری، محبت، عشق و علاقه در بین ما باشد از دشمنان دور و به خداوند متعال نزدیک هستیم.

 ماموستا عبدالرحمن خدایی با اشاره به وحدت موجود در جامعه اظهار داشت: وحدت عالم اسلامی موضوعی است که حضرت رسول اکرم(ص) از اول هجرت خود به مدینه برای همه ما بیان کرده و در برادری و یکدلی مسلمانان نیز نقش کلیدی داشته است.

وی گفت: مقام معظم رهبری نیز برای وحدت مسلمانان از راه و روش حضرت رسول اکرم(ص) تبعیت می‌کند و انصافاً همیشه همه امت ایران اسلامی را به وحدت، انسجام و یکدلی توصیه کرده است.

امام جمعه سنندج تصریح کرد: "وحدت و یکدلی" برای مسلمانان شیعه و سنی در کردستان رمز پیروزی است و تا زمانی که برادری، محبت، عشق و علاقه در بین ما باشد از دشمنان دور و به خداوند متعال نزدیک هستیم.

وی گفت: دشمن همیشه تلاش می‌کند با هر روش و ترفندی که شده در بین مسلمانان نفاق بیندازد بنابراین همه ما مردم ایران اسلامی باید از افکار شوم و پلید این دشمنان آگاه و هوشیار باشیم و از آنها دور شویم.

ماموستا خدایی افزود: همه ما مسلمانان باید از دستورات خداوند، رسول اکرم(ص) و از فرمایشات رهبر معظم انقلاب تبعیت و پیروی کنیم تا همیشه در زندگی خود موفق، پیروز و سربلند باشیم.

منبع : تسنیم

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها