درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

پنجشنبه 31 خرداد 1397 7 شوال 1439 Thursday 21 June 2018

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
رئیس کمیسیون حقوق بشر اسلامی در لندن: شیخ زکزاکی به خاطر روحیۀ تقریبی‎اش مورد هدف دشمن قرار گرفت
1395/09/29 439

رئیس کمیسیون حقوق بشر اسلامی در لندن: شیخ زکزاکی به خاطر روحیۀ تقریبی‎اش مورد هدف دشمن قرار گرفت

رئیس کمیسیون حقوق بشر اسلامی در لندن گفت: مشخص است که در جهان اسلام افرادی که دنبال تقریب و همگرایی بین شیعه و سنی هستند در معرض تهدید تکفیریها قرار دارند.

مسعود شجره، رئیس کمیسیون حقوق بشر اسلامی در لندن در مراسم اختتامیۀ سی‎امین کنفرانس وحدت اسلامی که امشب در سالن همایشهای سازمان صدا و سیما برگزار شد، گفت: دلیلی که می‌توانم از آن برای حضور در این مراسم نام ببرم، این است که امسال متفاوت از سالهای گذشته فردی در میان ما حضور ندارد و آن کسی نیست جز شیخ ابراهیم زکزاکی.

رئیس کمیسیون حقوق بشر اسلامی در لندن با تأکید بر شخصیت والای ابراهیم زکزاکی اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب نیز شیخ ابراهیم زکزاکی را از جمله‎های شیوخ بزرگ تقریبی شمردند.

وی وهابیت تکفیری را عامل اقدامات خصمانه بر ضد مسلمانان در نیجریه دانست و افزود: مشخص است که در جهان اسلام افرادی که دنبال تقریب و همگرایی بین شیعه و سنی هستند در معرض تهدید تکفیریها قرار دارند.

شجره یادآور شد: تکفیری‎ها به جهت همین روحیۀ تقریبی، شیخ ابراهیم را مورد هدف قرار دادند و نه تنها او بلکه خانوادۀ او را مورد آزاد و اذیت قرار دادند، فرزندان او را دستگیر و به قتل رساندند. متأسفانه صدها نفر با تحریکات تکفیریها در نیجریه کشته شدند و تعداد زیادی نیز در زندانهای این کشور به سر می‎برند که باعث تأسف است.

رئیس کمیسیون حقوق بشر اسلامی در لندن چه کسی از این اقدامات سود می‎برد؟ بدون شک عربستان و رژیم صهیونیستی بهره برندگان اصلی از این وضعیت هستند.

منبع : تسنیم

 

 

 

 

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها