درباره مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامي ، مؤسسه اي است اسلامي، علمي، فرهنگي و جهاني با ماهیت غير انتفاعي كه به دستور حضرت آيت الله خامنه اي ، ولي امر مسلمين در سال 1369 هجري شمسي برای مدت نا محدود تأسيس شد و داراي شخصيت حقوقي مستقل است . و محل اصلي آن تهران می باشد و مي تواند در صورت ضرورت در نقاط مهم ايران و ساير كشورهاي جهان شعب يا دفاتري تأسيس كند.

 

دوشنبه 28 خرداد 1397 4 شوال 1439 Monday 18 June 2018

.

.

.

.

.

پیام‌ها:
حضرت علی علیه السلام : من از همه حریص تر به وحدت مردم در جامعه مى باشم
بازدید کنندگان محترم آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در بخشهای مختلف وب سایت معاونت امور ایران هستیم
حضرت رضا سلام الله علیه : عبادت به بسیاری روزه و نماز نیست بلکه عبادت به زیاد اندیشیدن در کار خداست
حضرت علی سلام الله علیه : هر کس عمل امروز خود را اصلاح و کوتاهی های دیروز خود را جبران کند ، رستگار شود.
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس: دشمنان در عرصه‌های مختلف به دنبال تفرقه انگیزی هستند
1395/09/23 300

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس: دشمنان در عرصه‌های مختلف به دنبال تفرقه انگیزی هستند

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان در تلاش برای تفرقه‌انگیزی بین ملت‌های مسلمان هستند و این تفرقه‌انگیزی در تمامی عرصه‌های مختلف فرهنگی و سیاسی و... قابل‌مشاهده است.

 

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین نصرالله پژمان‌فر در دیدار با حجت‌الاسلام‌ والمسلمین شهرستانی نماینده آیت‌الله سیستانی در ایران، با اشاره به اقدامات تفرقه‌انگیز دشمنان اظهار داشت: دشمنان در تلاش برای تفرقه‌انگیزی بین ملت‌های مسلمان هستند  و این تفرقه‌انگیزی در تمامی عرصه‌های مختلف فرهنگی و سیاسی و... قابل‌مشاهده است.

وی به نقش آیت‌الله سیستانی در ایجاد اتحاد در عراق اشاره کرد و افزود: این اتحاد مطمئناً اثرات خوبی برای آینده عراق در پی خواهد داشت.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اتحاد امت اسلامی را مدنظر قرار داد و گفت: ملت‌های اسلامی باید در کنار مقابله با دشمنان، با اتحاد یکدیگر به خواسته‌های مطلوب اسلام دست پیدا کنند.

وی بابیان اینکه نقش ایران در منطقه بسیار پررنگ و تأثیرگذار است ، تصریح کرد: چند سالی است که جنگ‌های نیابتی در منطقه بروز کرده است و نقش ایران در حمایت از عدالت و حمایت از مستضعفان در منطقه و جهان بی‌نظیر است.

پژمان فر پیروزی نهایی را در خنثی‌سازی تهاجمات دشمنان در حوزه فرهنگی دانست و ابراز کرد: هم‌اکنون نظام اسلامی در سطح منطقه به جایگاه مطلوبی دست‌یافته است و تحقق پیروزی در تهاجمات فرهنگی دشمنان می‌تواند حرکت مردم به سمت تحقق آرمان‌ها را به دنبال داشته باشد.

منبع : تسنیم

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها